See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst Programma vervanging en instandhouding liften GVB
Beschrijving: Meerjarige raamovereenkomst voor het vervangen (of nieuw aanbrengen) van liften inclusief instandhouding In de maximaal 8 jaar dat opdrachten voor vervanging (of complete nieuwbouw) kunnen worden gegeven, gaat het om maximaal 65 liften die in opdracht kunnen worden gegeven. Als de maximumhoeveelheid wordt bereikt, kunnen geen nieuwe opdrachten voor vervanging van liften worden verstrekt en eindigt de raamovereenkomst voor dat onderdeel van rechtswege. Aangegane verplichtingen ten aanzien van instandhouding blijven van kracht. In de overeenkomst die bij de uitnodiging tot inschrijving zal worden meegeven wel zal een regeling komen als de instandhouding eerder dan 25 jaar na oplevering niet meer wenselijk blijkt te zijn.
Interne identificatiecode: 2022-a2
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: GVB wil met een partij een langdurig contract voor vervanging en instandhouding
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45313000 Installeren van liften en roltrappen
Aanvullende classificatie (cpv): 50750000 Liftonderhoud
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Liften (enige perceel)
Beschrijving: Een meerjarige raamovereenkomst voor het vervangen (of nieuw aanbrengen) van liften inclusief instandhouding. In de maximaal 8 jaar dat opdrachten voor vervanging (of complete nieuwbouw) kunnen worden gegeven, gaat het om maximaal 65 liften die in opdracht kunnen worden gegeven. Als de maximumhoeveelheid wordt bereikt, kunnen geen nieuwe opdrachten voor vervanging van liften worden verstrekt en eindigt de raamovereenkomst voor dat onderdeel van rechtswege. Aangegane verplichtingen ten aanzien van instandhouding blijven van kracht. In de overeenkomst die bij de uitnodiging tot inschrijving zal worden meegeven wel zal een regeling komen als de instandhouding eerder dan 25 jaar na oplevering niet meer wenselijk blijkt te zijn.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie Selectieleidraad.