2. Procedure
Procedure
Titel: Vervanging serverinfrastructuur
Beschrijving: Vervanging serverinfrastructuur
Interne identificatiecode: PPP07M-2380/4090/2023/2380/CON/EB
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48820000 Servers
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2023/2380/CON/EB 1