Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 35123400 Identificatiebadges
Aanvullende classificatie (cpv): 79716000 Diensten voor het verstrekken van identificatiebadges
Plaats van uitvoering
Land: Nederland
Overal in het desbetreffende land
Aanvullende informatie: Zie documentatie