Soort aanbestedende dienst Publiekrechtelijke instelling
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
schoonmaak Sint-Ludgardis Antwerpen
Referentienummer: KVO-2023-126-F02_0
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 90919300 Schoonmaken van scholen
II.1.4.
Korte beschrijving
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding