See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor de aankoop van constructiehout en panelen
Beschrijving: Raamovereenkomst voor de aankoop van constructiehout en panelen
Interne identificatiecode: PPP04O-511/5125/2025004VVP
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 03419000 Timmerhout
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2025004VVP_1
Aanvullende classificatie (cpv): 03419000 Timmerhout