2. Procedure
Procedure
Titel: Bestuivende insecten in de groenblauwe dooradering
Beschrijving: Het onderzoek richt zich op het verzamelen en bundelen van kennis over de ecologische behoeften van bestuivende insecten in de groenblauwe dooradering, en het analyseren van welke landschapselementen en beheervormen hun populaties positief beïnvloeden. Het onderzoek moet resulteren in: • Gerichte, soortspecifieke kennis over de betekenis van verschillende dooraderingselementen (groen en blauw) voor een breed spectrum aan bestuivende insecten • Concrete aanbevelingen voor optimaal beheer van dooraderingselementen voor bestuivers, in relatie met het omringende landschap Voor dit onderzoek is een budget van €230.000 exclusief btw beschikbaar (€278.300 inclusief btw).
Interne identificatiecode: UPN-2026-024-CU
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 73000000 Onderzoek en ontwikkeling, en aanverwante adviezen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1