Het betreft hier een opdracht voor de levering van 140 chromebooks en toebehoren ten behoeve van Stichting Internationaal en lokaal funderend Onderwijs.
Deze opdracht is gepubliceerd in het DAS ICT - Chromebooks.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Inlichtingen over middelen van de Europese Unie De aanbesteding houdt verband met een project en/of een programma dat met middelen van de EU wordt gefinancierd: neen