211236-2025 - Resultaat
Nederland – Sanitair – Sanitaire voorzieningen en verbruiksartikelen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Sanitaire voorzieningen en verbruiksartikelen
Beschrijving: HLTsamen wil een overeenkomst afsluiten met één leverancier voor de sanitaire voorzieningen en verbruiksartikelen volgens de gestelde eisen en gunningscriteria. Het betreft het huren, plaatsen en onderhouden van sanitaire voorzieningen en toebehoren, met daarbij het leveren van verbruiksartikelen en de bijbehorende dienstverlening van de damesverbandcontainers. Zie het aanbestedingsdocument voor indicaties omtrent frequenties en aantallen.
Interne identificatiecode: HLT 012023 PRJ-2300048
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: De Europese openbare procedure wordt proportioneel geacht voor deze opdracht.
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44411000 Sanitair
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Niet van toepassing.