Levering van op te warmen avondmaaltijden aan Oekraïense ontheemden
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend vooralle percelen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Benaming
Perceel 1
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 55500000 Kantine- en cateringdiensten
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
130 op te warmen avondmaaltijden per dag gedurende 5 maanden, Daarna eventueel verlenging waarbij de overeenkomst wordt omgezet naar onbepaalde tijd.