211467-2024 - Mededinging
Nederland – Gebouwen voor onderwijs en onderzoek – Nieuwbouw Onderwijs- en Onderzoeksfaciliteit Tolakker
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Nieuwbouw Onderwijs- en Onderzoeksfaciliteit Tolakker
Beschrijving: Nieuwbouw Onderwijs- en Onderzoeksfaciliteit Tolakker. Hierbij nodigen wij u graag uit om deel te nemen aan de aanbesteding voor de bouwwerkzaamheden voor de nieuwbouw van een Onderwijs- en Onderzoeksfaciliteit bij de Tolakker (O&O Tolakker) voor de Faculteit Diergeneeskunde. Deze aanbesteding bestaat uit twee delen: de selectiefase en de gunningsfase.
Interne identificatiecode: 24/600.602/001 VC.000511
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45214000 Gebouwen voor onderwijs en onderzoek
5. Perceel
Perceel: LOT-0000