2. Procedure
Procedure
Titel: Accountantsdienten gemeente Beekdaelen 2019 tot en met 2022
Beschrijving: Deze aanbesteding heeft betrekking op een overeenkomst voor accountantsdiensten voor de gemeente Beekdaelen. Deze overeenkomst loopt van 2019 tot en met 2022. De hoeveelheid en omvang zijn niet vooraf aan te geven.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Beste prijs-kwaliteit verhouding
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79200000 Boekhoudkundige, audit- en fiscale diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: accountantsdiensten 2019 - 2022
Beschrijving: Het leveren van accountantsdiensten voor de gemeente Beekdaelen
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De looptijd van het contract is vier (4) jaar met een mogelijke optie tot verlenging met twee keer één (1) jaar. De maximale duur is derhalve 72 maanden. De optie tot verlenging betreft een eenzijdige optie van de gemeente.