2. Procedure
Procedure
Titel: Beveiligingsdiensten opvang Oekraïners
Beschrijving: Het doel van de aanbesteding luidt als volgt: Het sluiten van een raamovereenkomst met één (1) opdrachtnemer voor het verlenen van beveiligingsdiensten voor Oekraïners binnen de gemeentegrenzen van de gemeente Heerenveen. De aanbestedende dienst is op zoek naar een partij die zorg draagt voor de beveiliging van de opvang voor Oekraïners op de locatie Schans 65 te Heerenveen voor 24 uur per dag. Op deze locatie verzorgt de aanbestedende dienst de opvang voor Oekraïners voor twee onderdelen. €8.400.000,-
Interne identificatiecode: 2025-05
Type procedure: Openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Europees Openbare aanbestedingsprocedure
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79710000 Beveiligingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Na het verstrijken van deze initiële contractperiode kan de raamovereenkomst eenzijdig door de aanbestedende dienst worden verlengd met maximaal twee (2) maal één (1) jaar.