Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend het hierboven vermelde adres
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Arbodienstverlening
Referentienummer: 2023/0404TK
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 85147000 Diensten voor bedrijfsgeneeskunde
II.1.4.
Korte beschrijving
Veiligheidsregio Haaglanden is binnen onderhavige aanbestedingsprocedure op zoek naar een arbodienstverlener die de organisatie kan bijstaan bij het voorkomen (preventie) van verzuim, beperken van verzuim en duurzame re-integratie van medewerkers, volledig in lijn met de geldende wet- en regelgeving.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend vooralle percelen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 85147000 Diensten voor bedrijfsgeneeskunde
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Zie aanbestedingsdocumenten.