211897-2023 - MededingingNederland-Geldrop: Beheerdiensten in verband met computers
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Infrastructuur- en netwerkbeheer
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
72510000 Beheerdiensten in verband met computers
II.1.4.
Korte beschrijving
De doelstelling van de aan te besteden opdracht is een stabiele infrastructuur, apparaten die werken, een praktische en gebruiksvriendelijke leer- en werkomgeving zich mee ontwikkelt in de tijd, en het realiseren van dataveiligheid.
De aan te besteden opdracht wordt als volgt gedefinieerd:
- Infrastructuur beheer
- Netwerkbeheer
- apparaat beheer
- Digitale Leer- en Werkomgeving
- Tenantbeheer (ook werken met niet beheerd device vanuit huis) waarbij de opslagcapaciteit optimaal beheerd wordt
- Wifi beheer
- optreden als SPOC voor alle ICT gerelateerde opdrachten, ook als ze niet in de opdracht zitten (inclusief internet, telefonie, bekabeling).
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De omvang van de opdracht is: ongeveer 5000 leerlingen en 600 medewerkers, verdeeld over 28 locaties.