See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Aankoop en vervanging van de UPS op de UP-site
Beschrijving: Dit overheidsopdracht voor leveringen heeft tot doel de aankoop en installatie van zes UPS-systemen met een vermogen van 400 kW, evenals twee jaar preventief en curatief onderhoud. Het contract omvat ook de demontage en verwijdering van de bestaande UPS-systemen op locatie, met behoud van de bestaande batterijen.
Interne identificatiecode: Smals-BB-001.013/2025
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 31154000 Onderbrekingsvrije stroomvoorziening
Aanvullende classificatie (cpv): 45315300 Elektriciteitsvoorzieningsinstallaties
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Aankoop en vervanging van de UPS-systemen op de UP-site
Beschrijving: Dit leveringscontract heeft tot doel de aankoop en installatie van zes UPS-systemen met een vermogen van 400 kW, evenals twee jaar preventief en curatief onderhoud. Het contract omvat ook de demontage en verwijdering van de bestaande UPS-systemen op locatie, met behoud van de bestaande batterijen.
Interne identificatiecode: 1