211953-2021 - MededingingBelgië-Gent: IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Externe ICT-medewerkers
Referentienummer: Universiteit Gent-21OPE005-F02_0
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
II.1.4.
Korte beschrijving
Deze opdracht betreft het sluiten van een raamovereenkomst c.q. een dienstenovereenkomst op afroep voor het ter beschikking stellen van ICT-medewerkers aan de Universiteit Gent, het Universitair Ziekenhuis Gent, de Arteveldehogeschool VZW en de Hogeschool Gent. Deze medewerkers dienen allerlei ICT-taken uit te voeren waaronder: de IT-ondersteuning van hun medewerkers en hun studenten, het beheren, de uitbouw en beveiliging van hun IT-systemen en hun netwerken, het beheer en de uitbouw van de SAP-omgevingen, het leiden van diverse IT-projecten, het beheer en uitbouw van de Microsoft365-omgevingen, het ontwikkelen van web toepassingen en het ontwikkelen van mobiele toepassingen.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
IT-security
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Zie bestek.
Onderwijs/onderzoek
Perceel nr.: 2
Systeembeheer
Perceel nr.: 3
Netwerken
Perceel nr.: 4
Database administrator
Perceel nr.: 5
Microsoft 365
Perceel nr.: 6
Software ontwikkeling — Python/Plone
Perceel nr.: 7
Software ontwikkeling — Python/Django
Perceel nr.: 8
Software ontwikkeling — Java
Perceel nr.: 9
Software ontwikkeling — Mobile
Perceel nr.: 10
Software ontwikkeling — PHP
Perceel nr.: 11
Software ontwikkeling — .Net
Perceel nr.: 12
ICT-projectleiding en analyse
Perceel nr.: 13
Applicatie- en databeheer
Perceel nr.: 14
SAP ESB
Perceel nr.: 15
SAP PPM, PS, GM en FM
Perceel nr.: 16
SAP FICA
Perceel nr.: 17
SAP Financiën en logistiek
Perceel nr.: 18
SAP development
Perceel nr.: 19
SAP HR/SF
Perceel nr.: 20
SAP Payroll
Perceel nr.: 21
Gebruikersondersteuning
Perceel nr.: 22
BizTalk
Perceel nr.: 23
Storage
Perceel nr.: 24