2. Procedure
Procedure
Titel: Inschrijving Touchscreens
Beschrijving: Dit is het inschrijvingsdeel van de vorige aanbesteding 600.000
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30231320 Touchscreenmonitors
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Kwaliteitsdeel inschrijving
Beschrijving: Hier plaatst u de antwoorden op de kwaliteitsvragen 600.000
Interne identificatiecode: 1