2. Procedure
Procedure
Titel: 31189652: Centraal Meldpunt Vrachtautoberging (CMV)
Beschrijving: De opdrachtnemer dient in hoofdzaak het volgende te verrichten: Het verlenen van diensten rondom de afhandeling van incidenten met zware voertuigen zoals vrachtauto’s, bussen et cetera. met een Gross Vehicle Weight (GVW) van meer dan 3.500 kg. Zie de vraagspecificaties voor meer informatie. De opdracht wordt aanbesteed door RWS namens de opdrachtgever Stichting Incident Management Vrachtauto’s (STIMVA). Zie het al ingevulde veld m.b.t. de korte beschrijving
Interne identificatiecode: 31189652
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 64214200 Telefooncentralediensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Zie hoofdopdracht Zie hoofdopdracht
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Herhaling van diensten