212371-2024 - Mededinging
België – Dranken, tabak en aanverwante producten – Thema Zorg. Raamovereenkomst voor het leveren van dranken voor een periode van maximaal 4 jaar
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Thema Zorg. Raamovereenkomst voor het leveren van dranken voor een periode van maximaal 4 jaar
Beschrijving: Thema Zorg. Raamovereenkomst voor het leveren van dranken voor een periode van maximaal 4 jaar
Interne identificatiecode: PPP091-4904/4212/24/MJE -22/24-28V
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 15900000 Dranken, tabak en aanverwante producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 24/MJE -22/24-28V
Belangrijkste classificatie (cpv): 15982000 Frisdranken
Aanvullende classificatie (cpv): 15961000 Bier, 15930000 Wijnen, 15900000 Dranken, tabak en aanverwante producten, 15981000 Mineraalwater