De Opdracht betreft beveiligingsdienstverlening voor de locatie Hazenweg 121.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Zie aanbestedingsdocumenten