212565-2025 - Mededinging
Nederland – Elektriciteit – Energie voor Scholen - Elektriciteit en Aardgas 2026-2028 met 2029-2030 optiejaren 1 RONDE
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen - Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Energie voor Scholen - Elektriciteit en Aardgas 2026-2028 met 2029-2030 optiejaren 1 RONDE
Beschrijving: Energie Voor Scholen besteedt met deze procedure voor alle aansluitingen van het collectief: - de Levering van Elektriciteit incl. GvO's voor de periode van 1 januari 2026; 00:00 uur tot en met 31 december 2028; 24:00 uur aan. - de levering van Aardgas incl. GS-VER's voor de periode van 1 januari 2026; 06:00 uur tot 1 januari 2029; 06:00 uur aan.
Interne identificatiecode: T142979
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Aanvullende aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 09310000 Elektriciteit
Aanvullende classificatie (cpv): 09123000 Aardgas
5. Perceel
Perceel: LOT-0000