Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45232150 Werkzaamheden in verband met waterleidingen
Plaats van uitvoering
Land: Nederland
Overal in het desbetreffende land
Aanvullende informatie: Zie documentatie
Geraamde duur