212917-2023 - ResultaatNederland-Veghel: Schoonmaken van scholen
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
NU PricoH, locatie de Weidebloem - Schoonmaakdiensten
Referentienummer: T29114
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
90919300 Schoonmaken van scholen
II.1.4.
Korte beschrijving
Deze opdracht komt voort uit het DAS OIG Schoonmaakdiensten.
Het gaat om het verlenen van schoonmaakdiensten voor PricoH, locatie de Weidebloem.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding