213165-2024 - Resultaat
Nederland – Computeruitrusting en -benodigdheden – Computerwerkplekken
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten - Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Computerwerkplekken
Beschrijving: De aan te besteden opdracht is het voorzien van levering van- en support op computerwerkplekken voor ROC van Twente. Met computerwerkplekken wordt bedoeld: de computerapparatuur, toebehoren en accessoires.
Interne identificatiecode: Geen
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Aanvullende aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 30200000 Computeruitrusting en -benodigdheden
Aanvullende classificatie (cpv): 30230000 Computerapparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0000