2. Procedure
Procedure
Titel: installatieadviseur Koepelhal Wagenmakerij
Beschrijving: De Opdracht die Aanbestedende dienst heeft in te vullen en waarvoor zij op zoek is naar één Opdrachtnemer om een Overeenkomst mee te sluiten ziet toe op het uitvoeren van installatietechnische adviesdiensten voor uitsluitend de Koepelhal en Wagenmakerij (dus niet voor de 2 woontorens). De werkzaamheden betreffen voornamelijk: Het ontwerpen, technisch uitwerken en aanbesteden (incl. begeleiden prijsvorming), aanvragen nutsaansluitingen en het begeleiden van de uitvoering tot en met oplevering van de navolgende installaties: - Werktuigbouwkundige installaties voor water, warmte/koeling, ventilatie en binnenklimaat en (water)afvoer en sanitair - Elektrotechnische installaties (energievoorziening en distributie, noodstroom, verlichting, aarding , brandveiligheidsinstallaties, data en communicatiesystemen, toegangscontrole en beveiliging, basis theater/evenementeninstallaties) en advisering hierbij op gebied van duurzaamheid en toekomstwaarde. De werkzaamheden betreffen voornamelijk: Het ontwerpen, technisch uitwerken en aanbesteden (incl. begeleiden prijsvorming), aanvragen nutsaansluitingen en het begeleiden van de uitvoering tot en met oplevering van de navolgende installaties: - Werktuigbouwkundige installaties voor water, warmte/koeling, ventilatie en binnenklimaat en (water)afvoer en sanitair - Elektrotechnische installaties (energievoorziening en distributie, noodstroom, verlichting, aarding , brandveiligheidsinstallaties, data en communicatiesystemen, toegangscontrole en beveiliging, basis theater/evenementeninstallaties) en advisering hierbij op gebied van duurzaamheid en toekomstwaarde.
Interne identificatiecode: 2025/125/RUI/JH
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs
Aanvullende classificatie (cpv): 71310000 Adviezen inzake techniek en bouw, 71321000 Technische ontwerpdiensten voor mechanische en elektrische installaties voor gebouwen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Deze opdracht betreft slechts 1 perceel. De Opdracht die Aanbestedende dienst heeft in te vullen en waarvoor zij op zoek is naar één Opdrachtnemer om een Overeenkomst mee te sluiten ziet toe op het uitvoeren van installatietechnische adviesdiensten voor uitsluitend de Koepelhal en Wagenmakerij (dus niet voor de 2 woontorens). De werkzaamheden betreffen voornamelijk: Het ontwerpen, technisch uitwerken en aanbesteden (incl. begeleiden prijsvorming), aanvragen nutsaansluitingen en het begeleiden van de uitvoering tot en met oplevering van de navolgende installaties: - Werktuigbouwkundige installaties voor water, warmte/koeling, ventilatie en binnenklimaat en (water)afvoer en sanitair - Elektrotechnische installaties (energievoorziening en distributie, noodstroom, verlichting, aarding , brandveiligheidsinstallaties, data en communicatiesystemen, toegangscontrole en beveiliging, basis theater/evenementeninstallaties) en advisering hierbij op gebied van duurzaamheid en toekomstwaarde. De werkzaamheden betreffen voornamelijk: Het ontwerpen, technisch uitwerken en aanbesteden (incl. begeleiden prijsvorming), aanvragen nutsaansluitingen en het begeleiden van de uitvoering tot en met oplevering van de navolgende installaties: - Werktuigbouwkundige installaties voor water, warmte/koeling, ventilatie en binnenklimaat en (water)afvoer en sanitair - Elektrotechnische installaties (energievoorziening en distributie, noodstroom, verlichting, aarding , brandveiligheidsinstallaties, data en communicatiesystemen, toegangscontrole en beveiliging, basis theater/evenementeninstallaties) en advisering hierbij op gebied van duurzaamheid en toekomstwaarde.
Interne identificatiecode: 1