213382-2022 - ResultaatNederland-Veghel: Schoonmaken van scholen
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
NU HSV, locatie Frederikstraat - Schoonmaakdiensten - 2
Referentienummer: T14788
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
90919300 Schoonmaken van scholen
II.1.4.
Korte beschrijving
De opdracht betreft het verlenen van schoonmaakdiensten voor HSV, locatie van Frederikstraat.
Deze Nadere Uitvraag komt voort uit het DAS OIG Schoonmaakdiensten.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding