Soort aanbestedende dienst Publiekrechtelijke instelling
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
7953 - Dienstkleding TU Delft
Referentienummer: 7953
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 18222000 Bedrijfskleding
II.1.4.
Korte beschrijving
Europese aanbesteding t.b.v. dienstkleding.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding