213619-2026 - Mededinging
Nederland – Afvalverzameling en –verwerking – Verwerking van AB- en C-hout
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Verwerking van AB- en C-hout
Beschrijving: Verwerking van AB- en C-hout
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90510000 Afvalverzameling en –verwerking
Aanvullende classificatie (cpv): 03416000 Houtafval, 90000000 Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Verwerking van AB-hout GR Geul en Maas en gemeente Maastricht
Beschrijving: Verwerking van AB-hout
Perceel: LOT-0002
Titel: Verwerking van C-hout perceel 2 GR Geul en Maas
Beschrijving: Verwerking van C-hout