Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71353000 Oppervlakteonderzoek
Opties:
Beschrijving van de opties: -
Plaats van uitvoering
Land: Nederland
Overal in het desbetreffende land