21370-2025 - Resultaat
België – Reclame- en marketingdiensten – Point of sales campagne voor Europese verse peren (Conference) in China
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Point of sales campagne voor Europese verse peren (Conference) in China
Beschrijving: VLAM zoekt een leverancier voor het ontwikkelen en uitvoeren van (delen van) een promotiecampagne. Deze campagne is een verderzetting van de vorige promotiecampagnes 'Taste of Europe China I & II' om de bekendheid en het imago van Europese Conference-peren in China te versterken. Deze campagnes richtten zich op tastings bij retailers, wat de verkoop stimuleerde en retailers motiveerde de peren op te nemen in hun assortiment. Ondanks een terugval in export, tonen de handelscijfers nu een positieve trend, maar er zijn extra inspanningen nodig om de positie terug te winnen. In de nieuwe campagne zal VLAM opnieuw focussen op tastings en social selling om de vraag in zowel offline als online retail te stimuleren. Daarnaast zullen beurzen, B2B-evenementen en studiereizen de bredere naamsbekendheid van de Conference-peer verder vergroten.
Interne identificatiecode: VLAM/2024/04
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79340000 Reclame- en marketingdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: VLAM/2024/04 - 1
Interne identificatiecode: 1