2. Procedure
Procedure
Titel: Bestuurssecretaris (16 uur per week)
Beschrijving: Jij gaat daarom aan de slag met de volgende opgaven: • Jij zorgt voor de voorbereiding, toetsing en voortgangs- en kwaliteitsbewaking van de stukken voor de vergadering van het algemeen en dagelijks bestuur. • Jij bereidt de vergaderingen van het algemeen en dagelijks bestuur voor en zorgt dat de voorzitter en alle leden hun rol goed kunnen vervullen. • Je zorgt voor de verslaglegging van deze vergaderingen en bewaakt de uitvoering van de gemaakte afspraken. • Je verzorgt het ambtelijk vooroverleg en zorgt dat de input uit dit overleg bijdraagt aan een goed verloop van de bestuursvergadering. • Je bereidt de vergadering van de auditcommissie voor en zorgt voor de verslaglegging hiervan.
Interne identificatiecode: Management en Managementonderste
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1