213831-2017 - MededingingBelgië-Mol: Servers
Aankondiging van een opdracht
Leveringen
Richtlijn 2004/18/EG
II.1.
Beschrijving
II.1.1.
Door de aanbestedende dienst aan de opdracht gegeven benaming
Vernieuwing serverinfrastructuur gemeente en OCMW.
II.1.2.
Type opdracht en plaats van uitvoering of levering
Aankoop
Voornaamste plaats van uitvoering: Systeembeheer.
NUTS-code BE213 Arr. Turnhout
II.1.4.
Inlichtingen over de raamovereenkomst
II.1.5.
Korte beschrijving van de opdracht of de aankoop/aankopen
II.1.6.
CPV-code(s)
48820000 Servers
II.2.
Omvang van de aanbesteding
II.2.1.
Totale hoeveelheid of omvang
Het OCMW en het gemeentebestuur van de gemeente Mol wensen hun huidige serverinfrastructuur te vernieuwen. De huidige servers, SAN/NAS oplossing en back-up omgeving zijn aan vervanging toe.
Momenteel zijn er 2 afzonderlijke en aparte serveromgevingen bij gemeente en OCMW. De nieuwe serveromgeving moet een gedeelde omgeving worden.
De nieuwe infrastructuur zal de bestaande virtualisatie omgeving van het gemeentebestuur en het OCMW vervangen en optimaliseren.
Het uiteindelijke resultaat moet een nieuwe up-to-date virtualisatie omgeving zijn, volledig transparant waarin beide besturen centraal beheerd en gemonitord kunnen worden vanaf 1 site, normaal die van de gemeente, waar de dienst systeembeheer zich bevindt.
II.2.2.
Inlichtingen over opties
Opties: ja
Beschrijving van opties: Er worden 6 verplichte opties gevraagd (zie inventaris).