2. Procedure
Procedure
Titel: Inrichten Sportpark De Veldpost
Beschrijving: Het werk bestaat uit hoofdzaak uit: - Grondwerkzaamheden; - Aanbrengen verhardingen (asfalt en elementen); - Civiele kunstwerken (fietsbruggen, loopvlonders en betonnen duiker); - Aanbrengen groenvoorzieningen; - Aanbrengen van natuur- en kunstgrasvelden; - Aanbrengen van straatmeubilair (o.a. diverse hekwerken, fietsnietjes e.d.); - Aanbrengen van riolering en bewatering; - Aanbrengen van openbare verlichting; - Aanbrengen van beschoeiing. Het werk bestaat uit hoofdzaak uit: - Grondwerkzaamheden ca. 45.000m³; - Aanbrengen verhardingen (asfalt en elementen) ca. 30.000m²; - Civiele kunstwerken (fietsbruggen, loopvlonders en betonnen duiker) ca. 7st; - Aanbrengen gazon ca. 1070 are; - Aanbrengen bomen ca. 450 st; - Aanbrengen beplanting ca. 22.000st; - Aanbrengen van natuur- en kunstgrasvelden 10 st; - Aanbrengen van straatmeubilair (o.a. diverse hekwerken) ca. 4500m; - Aanbrengen van riolering, drainage en bewatering ca. 23.000m; - Aanbrengen van openbare verlichting ca. 2500m/83st;
Interne identificatiecode: 24-007
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45220000 Civieltechnische en bouwwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45221113 Bouwen van voetgangersbrug, 45221220 Duikers
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Het inrichten van een terrein gelegen aan de Veldpost te Badhoevedorp t.b.v. de realisatie van een sportcomplex inclusief de benodigde civiele werken en aanleg groenvoorzieningen. n.n.b. (kopiëren uit kenmerken opdracht - uitgebreid) Het werk bestaat uit hoofdzaak uit: - Grondwerkzaamheden ca. #####m³; - Aanbrengen verhardingen (asfalt en elementen) ca. #####m²; - Civiele kunstwerken (fietsbruggen, loopvlonders en betonnen duiker) ca. ####st; - Aanbrengen gazon ca. ####are; - Aanbrengen bomen ca. ###st; - Aanbrengen beplanting ca. ####st; - Aanbrengen van natuur- en kunstgrasvelden ca. ####m²; - Aanbrengen van straatmeubilair (o.a. diverse hekwerken, fietsnietjes e.d.) ca. #####st; - Aanbrengen van riolering en bewatering ca. #####m; - Aanbrengen van openbare verlichting ca. ####m/###st; - Aanbrengen van beschoeiing ca. ####m.
Interne identificatiecode: 1