214253-2023 - MededingingNederland-Zwolle: Financiële en verzekeringsdiensten
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Verzekeringsmakelaar
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
66000000 Financiële en verzekeringsdiensten
II.1.4.
Korte beschrijving
​Met deze openbare Europese aanbesteding wenst WDODelta één partij te selecteren voor het afsluiten van een  Raamovereenkomst met betrekking tot verzekeringsmakelaarsdiensten.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
66500000 Diensten op het gebied van verzekeringen en pensioenen
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Waterschap Drents Overijsselse Delta en Aqualysis zijn voornemens een Raamovereenkomst af te sluiten met betrekking tot verzekeringsmakelaarsdiensten. De Opdracht wordt gegund op basis van de beste prijs-kwaliteitverhouding (BPKV).
De Verzekeringsmakelaar zal voor WDODelta vier grote aanbestedingen uitzetten inclusief het gedeelte voor Aqualysis.
Daarnaast nemen we ruimte op in de aanbesteding en het contract daaruit volgend om eventueel ook toekomstig aflopende verzekeringen via de makelaar te laten lopen in de toekomst, binnen de looptijd van deze overeenkomst.