2. Procedure
Procedure
Titel: Opstellen SoortenManagementPlan en aanvragen gebiedsgerichte ontheffing van de Wet Natuurbescherming
Beschrijving: Opstellen van een SMP als onderbouwing voor de aan te vragen gebiedsgerichte ontheffing Wnb De scope van de activiteiten t.b.v. het SMP, en uiteindelijk de gebiedsgerichte ontheffing worden beperkt tot gebouwen binnen de verkeerskundige bebouwde kom van de 6 kernen van de gemeente Drimmelen
Interne identificatiecode: siw010384
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 73000000 Onderzoek en ontwikkeling, en aanverwante adviezen
Aanvullende classificatie (cpv): 73300000 Planning en uitvoering van onderzoek en ontwikkeling
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Perceel 1: Gehele opdracht Opstellen SoortenManagementPlan en aanvragen gebiedsgerichte ontheffing van de Wet Natuurbescherming
Interne identificatiecode: 1