214477-2024 - Resultaat
Nederland – Reparatie, onderhoud en aanverwante diensten voor wegen en andere uitrusting – Raamovereenkomst Dagelijks Onderhoud Kunstwerken 2024-2026
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst Dagelijks Onderhoud Kunstwerken 2024-2026
Beschrijving: De gemeente zoekt één partij voor het dagelijks onderhouden van kunstwerken, werkzaamheden hebben met name betrekking op: • Herstel van veiligheid (bv. bijwerken slijtlaag, vervangen van dekplanken, herstel leuningwerk); • Herstel van functionaliteit (bv. herstel van Kunstwerk onderdelen en aansluitende verhardingen; • Herstel van duurzaamheid (bv. conserveringsacties); • Herstel van beeldkwaliteit (bv. reiniging van oppervlakken); • Aanvragen en toepassen verkeersmaatregelen voor uitvoeringswerkzaamheden eigen werk; • Verzorgen benodigde vergunningen voor het eigen werk; Om Kunstwerken in de toekomst te onderhouden en te reinigen wordt een nieuwe raamovereenkomst aanbesteed die vanaf 1 januari 2024 in werking treedt. De aan te besteden Opdracht ”Raamovereenkomst Dagelijks Onderhoud Kunstwerken 2024-2026” bestaat uit een Raamovereenkomst met een looptijd van drie jaar met de mogelijkheid om de contractperiode eenzijdig door de Opdrachtgever met maximaal tweemaal één jaar te verlengen.
Interne identificatiecode: P54063-2023
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50230000 Reparatie, onderhoud en aanverwante diensten voor wegen en andere uitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: ROK dagelijks onderhoud kunstwerken 2024-2026
Beschrijving: Zie aanbestedingsdocumenten
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Er is een verlenging van de opdracht mogelijk.