See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Aviation Liability verzekering
Beschrijving: skeyes heeft de intentie om middels onderhavige opdracht een contract af te sluiten voor een verzekering burgerlijke aansprakelijkheid die voortvloeit uit de activiteiten van skeyes.
Interne identificatiecode: OA 2823
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66000000 Financiële en verzekeringsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: OA 2823 - Perceel 1
Beschrijving: Verzekering van de Burgerlijke Aansprakelijkheid voortvloeiend uit de luchtvaartactiviteiten en taken als Belgisch luchtverkeersleider en dienstverlener voor luchtvaartnavigatie; verzekerde limiet van (minimum) 1.250.000.000 EUR per schadegeval en per jaar voor productaansprakelijkheid; inclusief Verzekering Burgerlijke Aansprakelijkheid Oorlog en Terrorisme (waarborguitbreiding clausule AVN52E) met een verzekerde limiet van (minimum) 250.000.000 USD per schadegeval en per jaar.
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: OA 2823 - Perceel 2
Beschrijving: Verzekering Burgerlijke Aansprakelijkheid Oorlog en Terrorisme (waarborguitbreiding clausule AVN52G); verzekerde limiet van (minimum) 1.000.000.000 USD per schadegeval en per jaar in excedent van 250.000.000 USD (eerste polis).
Interne identificatiecode: 2