214531-2024 - Resultaat
Nederland – Afval- en vuilniszakken van polytheen – Levering PMD zakken Boxtel en Sint-Michielsgestel
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Levering PMD zakken Boxtel en Sint-Michielsgestel
Beschrijving: De aanbesteding ten behoeve van de levering van PMD zakken aan de gemeente Boxtel en de gemeente Sint-Michielsgestel. Het betreft de levering van gemiddeld 1.900.000 PMD zakken per jaar. De opdrachtwaarde is mede afhankelijk van de prijzen die de winnende inschrijver hanteert.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 19640000 Afval- en vuilniszakken van polytheen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Levering PMD zakken voor de gemeente Sint-Michielsgestel en Boxtel
Beschrijving: Aanbesteding ten behoeve van de levering van PMD zakken aan de gemeente Boxtel en de gemeente Sint-Michielsgestel.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: niet van toepassing.