215294-2024 - Mededinging
België – Dienstverlening op het gebied van stedenbouw en landschapsarchitectuur – Opmaak groeninventarisatie Kinrooi
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Opmaak groeninventarisatie Kinrooi
Beschrijving: Opmaak groeninventarisatie Kinrooi
Interne identificatiecode: PPP01N-1442/4066/2024009
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71400000 Dienstverlening op het gebied van stedenbouw en landschapsarchitectuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2024009