215316-2025 - Mededinging
België – Dienstverlening op het gebied van architectuur en dergelijke – Architectuuropdracht voor een hedendaags en duurzaam kinderdagverblijf in Maldegem
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Architectuuropdracht voor een hedendaags en duurzaam kinderdagverblijf in Maldegem
Beschrijving: De opdracht betreft de volledige architectuuropdracht voor de nieuwbouw van een kinderdagverblijf, centraal te Maldegem. Het gebouw zal plaats bieden aan 93 kinderen van 0 tot 2.5 jaar, met de bijhorende functionele ruimtes die eigen zijn aan hedendaagse kinderopvang (leefgroepen, rust- en verzorgingsruimtes, ondersteunende infrastructuur). Daarnaast wordt ook ruimte voorzien voor ontmoeting en uitwisseling rond jonge kinderen en opvoeding. Bijzondere aandacht gaat naar duurzaamheid, een harmonieuze inpassing in de omgeving én een doordachte circulatie, met aandacht voor zachte mobiliteit, toegankelijkheid en een veilige Kiss & Ride-zone.
Interne identificatiecode: KDV-MALD-001
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71200000 Dienstverlening op het gebied van architectuur en dergelijke
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: KDV-MALD-001 - 1
Beschrijving: De opdracht betreft de volledige architectuuropdracht voor de nieuwbouw van een kinderdagverblijf, centraal te Maldegem. Het gebouw zal plaats bieden aan 93 kinderen van 0 tot 2,5 jaar, met de bijhorende functionele ruimtes die eigen zijn aan hedendaagse kinderopvang (leefgroepen, rust- en verzorgingsruimtes, ondersteunende infrastructuur). Daarnaast wordt ook ruimte voorzien voor ontmoeting en uitwisseling rond jonge kinderen en opvoeding. Bijzondere aandacht gaat naar duurzaamheid, een harmonieuze inpassing in de omgeving én een doordachte circulatie, met aandacht voor zachte mobiliteit, toegankelijkheid en een veilige Kiss & Ride-zone.
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie