See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor de aankoop van kantoor- en vergadermeubilair
Beschrijving: Raamovereenkomst voor de aankoop van kantoor- en vergadermeubilair
Interne identificatiecode: PPP0CP-2184/4085/2021879 JG
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39130000 Kantoormeubilair
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Werkplekuitrusting
Beschrijving: Ergonomische bureaus die op een vlotte manier elektrisch in hoogte verstelbaar zijn door de medewerker.
Interne identificatiecode: 2021879 JG
Perceel: LOT-0002
Titel: Stoelen
Beschrijving: Stoelen
Perceel: LOT-0003
Titel: Bureaustoelen
Beschrijving: Bureaustoelen
Perceel: LOT-0004
Titel: Telefoonbooths
Beschrijving: Telefoonbooths
Perceel: LOT-0005
Titel: Lounges
Beschrijving: Lounges