215465-2024 - Mededinging
Nederland – Installeren van verlichting en signaleringssystemen – Vervangen bestaande verlichting voor Ledverlichting stadhuis, bibliotheek en forum.
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Vervangen bestaande verlichting voor Ledverlichting stadhuis, bibliotheek en forum.
Beschrijving: Zie bestek en leidraad.
Interne identificatiecode: 24.049
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45316000 Installeren van verlichting en signaleringssystemen
Aanvullende classificatie (cpv): 31524000 Plafond- en wandverlichtingsarmaturen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000