2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst onderhoud straatwerk binnenstad 2025-2029
Beschrijving: De voorgenomen opdracht betreft het onderhoud van het straatwerk in de binnenstad van Maastricht. De werkzaamheden betreffen voornamelijk: - Straatwerk (opbreken, aanbrengen, herstraten); - Grond- en funderingswerk; - Straatafwatering (stellen van kolken, putten, afsluiters etc.); - Straatmeubilair (verkeersborden, paaltjes, afvalbakken, banken etc.); - Werkzaamheden op regiebasis; - Afhandelen meldingen KlantContactCentrum; - Bijkomende werkzaamheden.
Interne identificatiecode: TI-2025-1059
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50230000 Reparatie, onderhoud en aanverwante diensten voor wegen en andere uitrusting
Aanvullende classificatie (cpv): 45230000 Aanleggen van pijpleidingen, communicatielijnen en stroomleidingen, autowegen, wegen, vliegvelden en spoorlijnen; verhardingen, 45233000 Aanleg van snelwegen en wegen, 45233140 Wegwerkzaamheden, 45233160 Paden en andere verharde oppervlakken, 45233161 Aanleggen van trottoirs
5. Perceel
Perceel: LOT-0000