215508-2025 - Mededinging
Nederland – Maken van projecten, met uitzondering van projecten bij bouwwerkzaamheden – ROVK Inhuur ROVK solution architect digitalisering binnenhavens
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: ROVK Inhuur ROVK solution architect digitalisering binnenhavens
Beschrijving: De opdracht van het programma digitalisering binnenhavens is het ontwerp, de realisatie, het uitvoeren van de living labs en het opschalen en het operationaliseren van deze havendiensten. EUR 225.000
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: De opdracht van het programma digitalisering binnenhavens is het ontwerp, de realisatie, het uitvoeren van de living labs en het opschalen en het operationaliseren van deze havendiensten.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79421200 Maken van projecten, met uitzondering van projecten bij bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Inhuur Solution Architect Digitalisering Binnenhavens
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Mogelijkheid eenmaal verlenging met 12 maanden