215649-2024 - Resultaat
Nederland – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – Europees openbare aanbesteding voor de uitvoering van privacy- en security diensten ten behoeve van Stichting ICTU
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Europees openbare aanbesteding voor de uitvoering van privacy- en security diensten ten behoeve van Stichting ICTU
Beschrijving: De opdracht betreft dienstverlening op het gebied van privacy- en security diensten ten behoeve van ICTU. Onder de gevraagde werkzaamheden wordt verstaan: • Het leveren van trainingen op het gebied van privacy en security; • Het ondersteunen van het bevorderen van het privacy- en security-bewustzijn binnen ICTU; • Het leveren van adviezen en het opstellen van analyses op gebied van privacy, waaronder Data Protection Impact Assessment (hierna te noemen DPIA) of een Data Transfer Impact Assessment (hierna te noemen DTIA); • Het leveren van adviezen en het opstellen van analyses op gebied van informatiebeveiliging, waaronder risicoanalyses en informatiebeveiligingsplannen; • Het uitvoeren van beoordelingen (zoals audits) op het gebied op gebied van privacy en op het gebied van informatiebeveiliging, waaronder BIO-compliancy. Deze aanbesteding is opgedeeld in 4 percelen. De totale waarde van de opdracht gerekend over de totale looptijd van vier jaar bedraagt circa € 1.800.000, - Euro (exclusief btw). Dit volume betreft een ruwe schatting en is op basis van een prognose van afname voor de gevraagde Diensten. Geprognotiseerde opdrachtwaarde per afzonderlijk perceel (totaal vier jaar; exclusief btw): • Perceel 1 - Kennis en kunde: € 420.000, - • Perceel 2 - Privacy-advies: € 360.000, - • Perceel 3 - Security-advies:€ 620.000, - • Perceel 4 - Beoordeling: € 400.000, -
Interne identificatiecode: TN409734
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aanvullende classificatie (cpv): 72800000 Computeraudit- en testdiensten, 79212000 Auditdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1-Kennis en kunde
Beschrijving: Binnen dit perceel worden opdrachten uitgezet die bedoeld zijn om bij te dragen aan bewustwording van medewerkers op het gebied van privacy en security. Hierbij behoren onderstaande onderwerpen: - Phishing-testen - Serious gaming - Masterclasses Geprognotiseerde opdrachtwaarde (totaal vier jaar; exclusief btw) voor perceel 1 - Kennis en kunde: € 420.000, -
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Een optie is om de raamovereenkomst te verlengen.
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2-Privacy advies
Beschrijving: In dit perceel betreft het adviezen op gebied van privacy in de breedste zin van het kennisgebied. De nadruk ligt hierbij op analyses, DPIA’s, DTIA’s en adviezen over te treffen organisatorische en technische maatregelen. De navolgende onderwerpen zijn in elk geval onderdeel van de scope van perceel 2, maar de scope is daar niet toe beperkt. - Juridisch privacy-advies - Uitvoeren van DPIA's en DTIA's Geprognotiseerde opdrachtwaarde (totaal vier jaar; exclusief btw) is voor perceel 2 – Privacy-advies: € 360.000, -
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 3-Security advies
Beschrijving: Dit perceel betreft adviezen op gebied van informatiebeveiliging in de breedste zin van het kennisgebied. De navolgende onderwerpen behoren bij dit perceel: - Security risicoanalyses - Opstellen informatiebeveiligingsplannen - Fit/gap-analyse Geprognotiseerde opdrachtwaarde (totaal vier jaar; exclusief btw) voor perceel 3 – Security-advies: € 620.000, -
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: Perceel 4-Beoordeling
Beschrijving: Binnen dit perceel voert de opdrachtnemer onderzoeken uit om inzicht te verkrijgen in de status van de informatiebeveiliging en/of privacy, dit te beoordelen en daarover te rapporteren. De nadruk ligt hierbij op het beoordelen of de informatieveiligheid en/of bescherming van persoonsgegevens aan de gestelde vereisten (wet- en regelgeving, normenkaders, beleid) voldoen. De onderzoeken in dit perceel zijn: - Security-onderzoeken - Privacy-onderzoek (gegevensbeschermingsonderzoek) - Gecombineerde security- en privacy-onderzoeken Geprognotiseerde opdrachtwaarde (totaal vier jaar; exclusief btw) voor perceel 4 - Beoordeling: € 400.000, -
Interne identificatiecode: 4