2. Procedure
Procedure
Titel: 31181244: Kaderrichtlijn Water Oost-Nederland
Beschrijving: De inkoopdoelstelling voor de realisatie van het programma Kaderrichtlijn Water Oost-Nederland (KRW-ON) is het contracteren van één of meerdere marktpartijen die binnen de planning (voor eind 2027 fysiek gereed) circa 80 KRW-maatregelen, verspreid over circa 40 locaties realiseert/realiseren. De maatregelen bestaan hoofdzakelijk uit natuurvriendelijke oevers, geulen, strangen, beken en uiterwaardeverlagingen in de uiterwaarden langs de IJssel, het Zwarte Water en de Nederrijn/Lek. Zie het reeds ingevulde veld m.b.t. korte omschrijving.
Interne identificatiecode: 31181244
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45240000 Waterbouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: perceel 1: IJssel Noord
Beschrijving: Zie aanbestedingsstukken. Zie het veld m.b.t. korte omschrijving.
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: perceel 2: IJssel Zuid
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: perceel 3: Nederrijn – Lek
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: perceel 4: Midden-Nederland
Interne identificatiecode: 4