2. Procedure
Procedure
Titel: Externe Beveiligingsdiensten IVO Rechtspraak
Beschrijving: Voor de locatie van IVO Rechtspraak in Utrecht is er behoefte aan een nieuwe overeenkomst voor de beveiligingsdiensten en Alarmcentrale. verwachte opdrachtwaarde 1.7 mln
Type procedure: Openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: De scope van de activiteiten op locatie is als volgt: • Inhuur van beveiligingspersoneel en receptioniste • Alarmopvolging • Meldkamer (RAC)
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79700000 Opsporings- en beveiligingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Beveiligingsdiensten en Alarmcentrale
Beschrijving: Voor de locatie IVO Rechtspraak hebben we behoefte aan beveiliging en receptie diensten
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 79000000 Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging