216307-2023 - MededingingNederland-Rijswijk: IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Parkeervergunningensysteem
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
II.1.4.
Korte beschrijving
De gemeente Rijswijk zoekt een partij die de zorg opneemt voor het via een SaaS-oplossing leveren van een parkeervergunningensysteem (PVS). Daarnaast verwacht de gemeente dat Inschrijver ondersteuning biedt bij de conversie/ invoering van bestaande vergunningen en zorgdraagt voor het koppelen van het PVS met
onderstaande;
- de mid- en frontoffice van de Gemeente
- instanties als bijvoorbeeld het RDW en de BRP
- een parkeerrechtendatabase, zijnde het NPR van SHPV of Bloxx van Easypark (voorheen Parkmobile).
Er dient ook een koppeling te kunnen worden gemaakt met het financiële systeem van Opdrachtgever. Hier
moet een kloppende en verantwoordbare weergave van de financiële situatie beschikbaar te zijn.
Tevens dient Inschrijver de zorg op zich te nemen voor het, als onderdeel van het PVS, als SaaS-oplossing
leveren van een Bezoekersregeling (BR) in de vorm van een (web)app en het waar nodig ondersteunen van de
Gemeente bij het operationeel houden van de BR.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
34926000 Parkeerregulatieapparatuur
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De Gemeente Rijswijk zoekt een partij die de zorgt opneemt voor het via een SaaS-oplossing leveren van een
parkeervergunningensysteem (PVS). Daarnaast verwacht de gemeente dat Inschrijver ondersteuning biedt
bij de conversie/ invoering van bestaande vergunningen en zorgdraagt voor het koppelen van het PVS met