Lijst en beknopte beschrijving van de voorwaarden:
Het UEA, waarmee de ondernemer verklaart dat hij zich niet bevindt in een van de onderstaande uitsluitingssituaties als bedoeld in de artikelen 67 tot 69 van de Wet van 17.6.2016: verplichte uitsluitingsgronden (art. 67 van de Wet en art. 61 KB Plaatsing):
Veroordeeld zijn door een in kracht van gewijsde gegaan vonnis voor:
2. omkoping;
5. witwassen van geld en financiering van terrorisme;
2. niet voldaan hebben aan zijn verplichtingen tot betaling van sociale zekerheidsbijdragen.
Facultatieve uitsluitingsgronden (art. 69 van de Wet)
2. in staat van faillissement of van vereffening verkeren, zijn werkzaamheden hebben gestaakt, een gerechtelijke reorganisatie ondergaan, of aangifte hebben gedaan van zijn faillissement, een procedure van vereffening of gerechtelijke reorganisatie ondergaan, of in een vergelijkbare toestand verkeren ingevolge een soortgelijke procedure die bestaat in andere nationale reglementeringen;
5. betrokken zijn in een belangenconflict in de zin van art. 6 van de Wet dat niet effectief kan worden verholpen met andere minder ingrijpende maatregelen;