2. Procedure
Procedure
Titel: Landelijk - Inwinnen luchtopnamen spoorinfra
Beschrijving: Zie leidraad. 0
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie leidraad
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71355200 Topografische opmetingen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Zie leidraad 0
Interne identificatiecode: 1